Samengewerkt met prachtige bedrijven waar hele mooie projecten uit zijn gerold. Neem hieronder een kijkje naar de eindproducten.
B&B Studio de Pleck
Prachtig nieuwe bed & breakfast in hartje Deventer. Benieuwd wanneer je er kunt verblijven? De website heeft een kalender met vrije en geblokte dagen. Volledig responsive uiteraard.
Luck at Work
Luck at Work is een online platform voor creatieve ondernemers. Op deze website hebben we een membership community ingebouwd.
Business coach
Een nieuwe business coach die zich richt op het begeleiden van startende ondernemers op het gebied van beauty & lifestyle.
Financiële studies
Een online omgeving waar je terecht kunt voor klassikale of thuis studies op het gebied van Finance
SteadyMind
Mindfulness blog SteadyMind publiceert dagelijks nieuwe blogs voor mensen die geïnteresseerd zijn in mediteren, yoga en andere vormen van mindfulness. Wij hebben de website gebouwd en alle teksten SEO herschreven.
Interieurscoach
Een nieuwe website voor een interieurscoach die haar website niet alleen als visitekaartje wilt gebruiken, maar een echte verbinding wilt maken met haar doelgroep.
Fotografie portfolio
Een persoonlijk portfolio voor een Engelse fotograaf. Minimalistisch, duidelijk en krachtig.
Schadezorg B.V.
Een bedrijf dat zich richt op het repareren van beschadigde meubels. We hebben een Nederlandse en Engelse versie van de website gebouwd.
Stichting Giri Asih
Deze stichting zet zich in voor minderbedeelde kinderen op Bali. Ze hebben mooie projecten waar ze nog gulle sponsoren voor zoeken. Wil jij je steentje bijdragen? Neem dan een kijkje op de website
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.Ok